• ocieplanie pianką poddaszy mieszkalnych domów jedno i wielorodzinnych - Izolacja z pianki poliuretanowej pozwoli Ci kontrolować temperaturę Twojego domu, co oznacza oszczędne i ekologiczne ogrzewanie/chłodzenie.
  • termoizolacja dachów
  • budynków inwentarskich → termoizolacje kurników, obór, chlewni, stajni itp. - Pianka PUR po aplikacji jest bezwonna, nietoksyczna, nie pyli i jest obojętna fizjologicznie. Masz pewność, że Twoje zwierzęta są bezpieczne. Dodatkowo zamknięte pory pianki nie chłoną bakterii, grzybów i drobnoustrojów, a jej mocna i wytrzymała powierzchnia może być odkażana i myta myjką pod dużym ciśnieniem. Jest także odporna na działanie kwasów i zasad, które występują w oborach i chlewniach. W poliuretanie nie gnieżdżą się gryzonie. Początkowo płynna faza uszczelnia wszelkie dziury, co także znacznie ułatwia walkę z ptaszyńcem. Krótki czas pracy pozwala na wykonanie izolacji między rzutami.
  • przechowalni owoców i warzyw - Poliuretan nie chłonie wilgoci, a jednocześnie zapobiega wystąpieniu tzw. Punktu rosy, dzięki czemu na suficie i ścianach nie skrapla się woda. W izolowanym pomieszczeniu panuje swoisty mikroklimat, zapewniona jest stabilna wilgotność powietrza, więc zbiory nie obsychają, nie kiełkują i nie gniją. Pianka poliuretanowa jest bezwonna zatem owoce czy warzywa nie przejmują zapachu izolacji (szczególnie ważne przy przechowywaniu jabłek), a jej warstwa zewnętrzna nie powoduje obtłuczeń i skaleczeń bulw podczas zsypywania. Dużym plusem jest także niski indeks przewodzenia ciepła, jako gwarancja nie przemarzania zbiorów nawet podczas siarczystych mrozów.
  • chłodni oraz kontenerów chłodniczych - Izolacja pianką poliuretanową zapewnia gazoszczelność co szczególnie ważne jest przy chłodniach z kontrolowaną atmosferą. Dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii, drobnoustrojów czy grzybów, dając tym samym łatwiejszą w utrzymaniu higienę takiego pomieszczenia. Pianka PUR gwarantuje wysoką szczelność, nie występują mostki termiczne, zatem chłodzenie komory jest szybsze i sprawniejsze co znacznie obniża koszty utrzymania.
  • hal mało i wielko metrażowych - Izolacja pianką poliuretanową może być wykonana w każdym pomieszczeniu, nawet tym o skomplikowanej konstrukcji, ponieważ jej początkowo płynna faza umożliwia odpowiednie dopasowanie się do izolowanej powierzchni. Masz pewność, że izolacja jest ciągła, bez spoinowa i dociera nawet w trudno dostępne miejsca.
  • pokryć dachowych z zewnątrz - Przewagą pianki poliuretanowej nad innymi izolacjami jest to, że może być aplikowana na praktycznie każdą powierzchnię: papę, blachę, eternit, drewno itp. Nie ma więc potrzeby zdejmowania starego poszycia dachu. Znacznie obniża to koszty remontu. Izolacja zewnętrzna dodatkowo malowana jest specjalną farbą zabezpieczającą przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, dając gwarancję ciągłości oraz stabilności izolacji przez cały okres użytkowania obiektu.
  • oraz wszędzie tam gdzie potrzebują Państwo nowoczesnej izolacji na najwyższym poziomie.

Dane adresowe

KASJO-PUR Katarzyna Rednowska
32-064 Rudawa
Ul. Stanisława Polaczka 70
NIP: 513-010-35-11
REGON: 123024844

Tel. 506 231 071
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 506 231 071

O nas

Specjalizujemy się w izolacji wykonanej metodą natrysku pianki poliuretanowej. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni odpowiednio dobrany produkt do Twoich potrzeb, a wykwalifikowani pracownicy wykonają dla Ciebie izolację na najwyższym poziomie. Stosujemy wyłącznie atestowane surowce renomowanych firm.

Oferujemy

Oferujemy izolację poddaszy mieszkalnych domów jedno i wielorodzinnych, budynków inwentarskich kurników, obór, chlewni, stajni itp. przechowalni owoców i warzyw, chłodni oraz kontenerów chłodniczych, hal mało i wielko metrażowych, pokryć dachowych z zewnątrz, oraz wszędzie tam gdzie potrzebują Państwo nowoczesnej izolacji na najwyższym poziomie.